czwartek, 26 kwietnia 2018

Ostatnia aktualizacja:04:43:08 PM GMT

Lokalizacja: Miasto Miejsca Poza Łodzią: Ośrodek nad Stawem (foto)

Poza Łodzią: Ośrodek nad Stawem (foto)

2014-08-15_14.21.56

Ośrodek na Stawem to niewielkie kąpielisko należące do Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim. Mieści się przy ulicy Łaskiej 64/66, bardzo blisko Łodzi. Całodzienny wstęp kosztuje 2-1 zł.

Park liniowy, ścianka wspinaczkowa, boiska do siatkówki plażowej, plac zabaw. To dodatkowe atrakcje czekające na każdego, kto wybierze się do Konstantynowa Łódzkiego. Sama plaża i kąpielisko są bardzo czyste, niestety niewielkie. Woda ma głębokość około 150 cm. Można wypożyczyć tu rowerki wodne (pół godziny 5 zł, godzina 10 zł) i kajaki (godzina 9 zł), jednak z powodu wielkości stawu niedaleko się popłynie.

Na terenie ośrodka znajdują się bary dla dzieci i dorosłych, można tu kupić zarówno gofry, lody, shake, mrożoną kawę, jak i coś mocniejszego. Na sam teren można wprowadzać psy na smyczy, jednak zakazane jest im zbliżać się do samej wody.

Ośrodek nad Stawem

Ośrodek nad Stawem to również miejsce, gdzie można zanocować. Domki kosztują od 50 do 150 zł, pole namiotowe 10-20 zł, łóżko w pokoju wieloosobowym 30 zł. Całodzienny parking dla samochodów osobowych to 7 zł (2,5 zł za pierwszą godzinę, 2 zł za kolejne), motocykli 5 zł (2 zł 1 1,5 zł). To ciekawa alternatywa dla tych, którzy chcą spędzić wolny czas nad wodą w okolicach Łodzi.

Zobacz także:

- Poza Łodzią: Zgniłe Błoto (foto)

- Poza Łodzią: Mikrokosmos w Ujeździe (foto)

- Poza Łodzią: Groty Nagórzyckie otwarte dla turystów (foto)

- Wakacje poza Łodzią: Mały żubr w Smardzewicach (foto+wideo)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież