niedziela, 20 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Miasto Aktualności XX Targi - Regiony Turystyczne Na Styku Kultur (foto)

XX Targi - Regiony Turystyczne Na Styku Kultur (foto)

DSC09972Weekend, 21-23 lutego, upływa pod znakiem jubileuszowej, bo XX już edycji targów turystycznych NA STYKU KULTUR, połączonych z X edycją Salonu Aktywnej Turystyki i Wypoczynku.

Hala Expo po raz kolejny wypełniła się po brzegi osobami, które szukają inspiracji na wyjazdy urlopowe, rodzinne wakacje, długie weekendy, ale i krótkie wypady za miasto.

Podczas tegorocznej edycji targów prezentuje się ponad 140 wystawców z Polski, jak i zagranicy. Jak co roku wśród wystawców znaleźć można instytucje samorządowe i lokalne z niemal wszystkich regionów Polski, atrakcje turystyczne, uzdrowiska i sanatoria, ośrodki SPA, obiekty turystyczne i noclegowe, a także szeroką ofertę agroturystyki i turystyki wiejskiej. Wśród wystawców pojawiły się również flagowe biura podróży, które dla odwiedzających przygotowały specjalne oferty targowe.


XX Targi - Regiony Turystyczne Na Styku Kultur 
Na odwiedzających poza stoiskami czekają atrakcyjne konkursy z nagrodami, jak i występy artystów- można na żywo posłuchać i zobaczyć m.in. zespół Śląsk. Można również spróbować tradycyjnych, swojskich przysmaków. Na piętrze, w salach konferencyjnych odbywają się też niezwykle ciekawe konferencje oraz spotkania z podróżnikami, którzy opowiadają o swoich doświadczeniach związanych z wyjazdami. Jest również możliwość obejrzenia wystaw fotograficznych.

XX Targi - Regiony Turystyczne Na Styku Kultur

W hali Expo na dzieciaki czeka specjalnie wyznaczona sfera, gdzie animatorzy zajmują się pociechami organizując im wolny. Warto wspomnieć, że NA STYKU KULTUR to nie tylko wystawy. Targom towarzyszą też wycieczki po Łodzi- zarówno piesze jak i autobusowe. Można zapisać się i wziąć udział w wycieczce m.in.: po Porcie Lotniczym Łódź, przejść się „Śladami łódzkich murali” i wiele innych naprawdę ciekawych propozycji.

Targi turystyczne do odwiedzenia jeszcze jutro. Bilet normalny jednorazowy w cenie 12 zł. Szczegółowy program znajduje się na www.nastykukultur.pl.  Naprawdę warto!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież