piątek, 23 marca 2018

Ostatnia aktualizacja:10:36:22 AM GMT

Lokalizacja: Miasto Aktualności Łódzkie Targi Ślubne - jesień 2017 (foto)

Łódzkie Targi Ślubne - jesień 2017 (foto)

20171112_111705Niedziela, 12 listopada upłynęła łodzianom pod znakiem kolejnej edycji Targów Ślubnych. Jak co roku, nowa hala Expo wypełniła się po brzegi parami, które zamierzają wstąpić w związek małżeński, a tym samym planują organizację wesela.

Planowanie takiego wydarzenia to niewątpliwie jeden z najbardziej radosnych etapów w życiu. To zapewne dlatego pod halą Expo nie było ani jednego wolnego miejsca, a tłumy kłębiły się od samego otwarcia do zamknięcia. Jak co roku, na targach prezentowały się firmy z branż: mody ślubnej, męskiej, dodatków ślubnych, biżuterii, fotografii, gastronomi itd. Niewątpliwą atrakcją na tegorocznych targach były konkursy, podczas których wygrać można było naprawdę atrakcyjne nagrody, jak suknię ślubną, garnitur czy drogocenną biżuterię.

Targi Ślubne

Równo w południe na targach zaczęły się emocjonujące pokazy mody ślubnej. Tuż za główną sceną można było zapoznać się z ofertą najmodniejszych samochodów do ślubu.  Na stoiskach można było również skosztować najgorętszych drinków  i najnowszych smaków tortów. Na pewno dużą rzeszę narzeczonych przyciągnęła możliwość przymierzenia strojów ślubnych,  a także szansa porozmawianie twarzą w twarz z usługodawcami. Wiele stanowisk oferowało też naprawdę przyzwoite rabaty- z ponad 20 % upustami można było zamówić obrączki, usługi weselne, czy też nauczyć się pierwszego tańca, a nawet zrobić sobie próbną fryzurę czy makijaż.

Jednym słowem - wszystko w jednym miejscu. Zabrakło mi w tym roku jedynie największych marek np. z branży jubilerskiej , które dotychczas prezentowały swoje oferty. Brakowało również branży hotelarskiej. Mimo to, wszystkim narzeczonym odwiedzenie targów zdecydowanie polecam.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież