wtorek, 26 września 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Miasto

Light. Move. Festival 2017 - informacje

identyfikacja_wizualna_LMF_2017Przed nami kolejna edycja Light.Move.Festival. Przez wzgląd na pogodę termin festiwalu nieco przesunięto. Siódma edycja rozpocznie się w piątek 29 września, a zakończy w niedzielę 1 października.

Łódź Tango Salon Festival 2017

lodztangosalonOd 27 września do 2 października organizowana będzie kolejna edycja Łódź Tango Salon Festival.

Piknik historyczny - Spotkanie z Piłsudskim (foto)

IMG_2935_kopiuj22 i 23 września w Łodzi odbywał się Zjazd Miast Piłsudskiego. Z tej okazji w sobotę na Piotrkowskiej obył się m.in. przemarsz Legionów, a także piknik historyczny pn. Spotkanie z Piłsudskim.

Maluchy w Manufakturze (foto)

IMG_3095_kopiujW sobotę, 23 września w Manufakturze, kolejny już raz, pojawiła się parada aut fiat 126p. Na rynku pojawiło się blisko 200 „maluchów”.

Powstaje Lapidarium Detalu Architektonicznego

lapid2W zabytkowej kamienicy przy ul. Kościuszki 19 powstaje Lapidarium Detalu Architektonicznego. Obok powstaną nowe siedziby Miejskiego Konserwatora Zabytków, Miejskiej Pracowni Urbanistycznej

Robo Inspector Hackathon

roboinspectorFani robotyki, Arduino, elektroniki oraz programowania, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności oraz w kreatywniej atmosferze zbudować eksperymentalne roboty DIY. To wydarzenie jest dla Was.

Poznaj Szkoły 7 Kontynentów

poznajszkoly18 września wystartował autorski program Guliwera pod hasłem „Poznaj Szkoły 7 Kontynentów”. W ramach projektu uczniowie łódzkich podstawówek odbędą edukacyjne warsztaty z podróżnikiem i fotografem, Pawłem Rakowskim.

Kobieta~Kobiecie, Festiwal Siostrzanego Bycia

kobietakobiecieFestiwal siostrzanego bycia "Kobiet Kobiecie" odbędzie się w dniach 23-24 września w I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łodzi. Cena biletu: jeden dzień 25 zł, dwa 40 zł.

XVI Łódź Street Food Festival - edycja jesień

streetfoodd23 i 24 września w godz. 11-20 na terenie Piotrkowskiej 217 odbędzie się kolejny, już czternasty Łódź Street Food Festival. Wstęp wolny.

Strona 1 z 379