niedziela, 18 marca 2018

Ostatnia aktualizacja:11:31:24 PM GMT

Lokalizacja: Literatura Wydarzenia Festiwal Puls Literatury w Brzezinach (foto)

Festiwal Puls Literatury w Brzezinach (foto)

IMG_8163W piątek, 3 listopada w Brzezinach rozstrzygnięto IX Ogólnopolski Konkurs Poezji Lirycznej im. Andrzeja Babaryko. Była to również inauguracja tegorocznej edycji regionalnej Festiwalu Puls Literatury - imprezy organizowanej przez Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział w Łodzi i Dom Literatury w Łodzi.

W ramach finału odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród z udziałem jury: Rafała Gawina, Przemysława Owczarka, Andrzeja Strąka i Pawła Zybały, a także spotkanie z Radosławem Kobierskim, autorem zbioru wierszy "Coming Out" i Konradem Wojtyłą, autorem "Znaku za pytaniem".

Główną nagrodę w konkursie zajęła Ewa Włodarska, kolejne Kacper Płusa i Rafał Baron. Nagroda specjalna powędrowała do Waldemara Remisiewicza, a wyróżnienia do Marty Jurkowskiej i Mirosława Kowalskiego.

Tegoroczna edycja Festiwalu Puls Literatury w Łodzi odbędzie się w dniach 23 listopada - 3 grudnia. Wcześniej jednak Festiwal pojawi się w Parzęczewie - 15 listopada, Radomsku - 17 listopada i Poddębicach - 18 listopada.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież