velocity2W piątek, 9 czerwca o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Velocity.. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na koncercie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „New York”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwiskoa także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Klubowi New York – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”.. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 7 czerwca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi koncertów – Klubowi New York (Piotrkowska 62). Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

09.06.2018 (sobota)
Start godz. 22:00 Koncert zespołu VELOCITY!
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

VELOCITY to młody łódzki zespół założony już nie przez takich młodych ludzi szukających brzmień w starym rockowym i grungowym graniu. Towarzyszy Im niezwykle charyzmatyczny i uzdolniony wokalista, który przewodzi całej kapeli.  W swoim repertuarze posiadają wiele coverów.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
highway3
Weekend w New Yorku (zakończony)
wigury
Souldust – Wigury metryczne (zakończony)
Konwój w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*