dmpartyW piątek, 17 listopada o godz. 22 w Las Vegas rozpocznie się impreza spod znaku Depeche Mode Party. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się imprezę.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „DMP”, w komentarzu maila podacie swoje imię i nazwisko. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 16 listopada o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

17. 11.2017 (piątek) start godz. 22:00
II PIĘTRO LAS VEGAS Start godz. 21:00
DEPECHE MODE PARTY!
Bilety w cenie: 10 zł do nabycia w dniu imprezy

Zapraszamy na szaloną noc przy dzwiękach naszego ukochanego zespołu w samym sercu Łodzi. Bawimy się w klubie NEW YORK na II piętrze, gdzie mamy do dyspozycji profesjonalny parkiet-nagłośnienie-oświetlenie i bardzo dobrze zaopatrzony bar.
Już lada moment będziemy świadkami historycznej depechowskiej chwili, gdyż DM zagra dla nas trzy koncerty z rzędu w naszym kraju! Z pewnością przybliżymy Wam ten czas wyczekiwania , a Wy poćwiczycie taniec i śpiew przed tym świętem jakie nastąpi w lutym… Za sterami djki FC Faith Team .

Serdecznie zapraszamy!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
17_02_koncert_boys_b2_a6
Boys w Bajce (zakończony)
opera_za_3_grosze
Opera za 3 grosze na Dzień Kobiet w Teatrze Arlekin (zakończony)
tini
Tini w Atlas Arenie (zakończony)
1 Komentarz
  • Martyna
    16 listopada 2017 at 14:13

    Martyna Kozerawska

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*