poniedziałek, 21 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy Zakończone Halokultura - styczeń 2018 (zakończony)

Halokultura - styczeń 2018 (zakończony)

HK_01.18"Halokultura" to łódzki projekt, który dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury, umożliwia wstęp na wydarzenia artystyczne w preferencyjnych cenach. Patronem akcji jest Plaster Łódzki.

Mamy dla Was aż 20 karnetów Halokultura. Na karnetach znajduje się pięć propozycji teatralnych (wymiennie z całego repertuaru), a dodatkowo każdy karnet uprawnia do zakupu biletu do kina Charlie za 10 zł na wtorkowe seanse. Jeden karnet umożliwia zakupu jednego biletu do teatru oraz jednego biletu do kina. Z racji ograniczonej liczby miejsc (w praktyce dotyczy to głównie najbardziej obleganych sztuk teatralnych) obowiązuje zasada - kto pierwszy, ten lepszy. Bilety pozostają do zakupienia w kasach odpowiednich placówek kulturalnych.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. l. W temacie maila wpiszecie "Halokultura", w treści podajcie swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy 2 stcyznia 2018, o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma 10 pierwszych zgłoszeń (każda zgłoszona osoba otrzyma 2 karnety!).

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od siakal... anetasztan... ewela8... grib... waznaka... tahith... agnieszka.p8... brzezinska.k... zelask... i lukasz.t...

HK_01.18


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież