wtorek, 24 kwietnia 2018

Ostatnia aktualizacja:04:43:08 PM GMT

Lokalizacja: Konkursy Zakończone Maraton Obcego w Heliosie (zakończony)

Maraton Obcego w Heliosie (zakończony)

Maraton_Obcego12 maja kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. W ciągu jednej nocy zagramy cztery filmy kultowej serii, wraz z premierą najnowszej części - „Obcy: Przymierze”! Na początek Ridley Scott z „Prometeuszem” i reżyserską wersją filmu „Obcy – 8. Pasażer „NOSTROMO””! Po krótkiej przerwie na ekranach pojawi się laureat dwóch Oscarów „Obcy – Decydujące starcie” Jamesa Camerona. Na deser, ponownie Ridley Scott i jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, premierowy „Obcy: Przymierze”! Jesteśmy przekonani, że po tej nocy, jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie "Maraton", w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie kody. Zabawę zakończymy 11 maja o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od jakie...

Start: 12.05.2017r. godz. 23:00 do rana

Zagramy:

    Prometeusz
    Obcy – 8. pasażer „Nostromo” (wersja reżyserska!)
    Obcy – Decydujące starcie
    Obcy: Przymierze (PREMIERA!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież