wtorek, 22 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy Zakończone ENEMEF: Maraton z Obcym (zakończony)

ENEMEF: Maraton z Obcym (zakończony)

2017-05_maraton_obcy_406ENEMEF: Maraton z Obcym to wielki powrót do legendarnego świata stworzonego przez Ridley'a Scotta! Mroczny klimat, nastrój grozy i widowiskowe efekty sprawią, że będzie to niezwykle emocjonująca i przyprawiająca o dreszcze noc, której nie sposób zapomnieć. Na wielkim ekranie pojawią się dwie pierwsze części kultowej sagi w wersjach reżyserskiej i rozszerzonej (tylko na ENEMEFie!), po cyfrowej rekonstrukcji, a do tego dwa filmy nowej trylogii, w tym najnowszy, długo wyczekiwany "Obcy: Przymierze" w dniu premiery. To najprawdopodobniej najbardziej epickie kinowe wydarzenie tego roku!

W repertuarze znalazły się:
- OBCY: PRZYMIERZE - premierowo!
- OBCY - 8. PASAŻER NOSTROMO - w wersji reżyserskiej!
- OBCY - DECYDUJĄCE STARCIE - w wersji rozszerzonej, tylko na ENEMEFie!
- PROMETEUSZ.

KOLEJNOŚĆ FILMÓW zostanie ustalona przez głosowanie na stronie www.enemef.pl.

Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na cały wieczór dobrego kina - w ramach ENEMEF: Maraton z Obcym (12 maja od godz. 22 w Multikinie).  Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie "ENEMEF", w komentarzu maila napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 10 maja  godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od dylo... annamar... i justys...

ENEMEF: Maraton z Obcym odbędzie się 12 maja 2017 (piątek) jednocześnie w 27 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Wrocław Arkady, Zabrze, Zgorzelec.

Bilety w cenie od 25 do 33 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
- zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
- wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie - otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 12 zł!


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież