wtorek, 22 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy Zakończone Billie Jean w New York (zakończony)

Billie Jean w New York (zakończony)

biliiejaean-maleW piątek, 12 maja o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Billie Jean. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się muzyczną imprezę.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie "Billie", w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. VIsy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 11 maja o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od 6669... i katarzy...

12. 05.2017 (piątek)
Start godz.22:00 Koncert zespołu BILLIE JEAN
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu, zespół Billy Jean złożonego z rewelacyjnych i profesjonalnych muzyków, oraz charyzmatycznej wokalistki, obdarzonej zmysłowym „czarnym” wokalem .
Muzyka, którą wykonuje zespół to mieszanka energetycznego bluesa, funky jazzu oraz muzyki rozrywkowej w nowych autorskich aranżacjach. Zespół daje koncerty w klubach, w plenerach, umili także Państwa eventy, uroczystości i wesela. Muzycy do każdej propozycji podchodzą profesjonalnie, dbając o jakość i poziom wykonania.

Skład zespołu:
Małgosia Stec - wokal
Adam Krajewski - instrumenty klawiszowe
Paweł Noszczyński - saksofon
Adam Lis - gitara
Feliks Chołys - gitara basowa/ kontrabas
Paweł Łuczyński - perkusja

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież