wtorek, 22 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy Zakończone Transsexdisco w Żarty Żartami (zakończony)

Transsexdisco w Żarty Żartami (zakończony)

transsexdiscoW czwartek, 20 kwietnia o godz. 20 w Żarty Żartami wystąpi Transsexdisco. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

 Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie "Trans", w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie kody. Zabawę zakończymy 19  kwietnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Zespół transsexdisco intensywnie działa i koncertuje od czerwca 2007 roku. Założycielem formacji jest Damian Lange. Muzyka transów to przede wszystkim rock, ale można się doszukać brzmień popowych z elektronicznym klimatem. Zespół tworzy czterech muzyków: Damian Lange odpowiedzialny za gitarę, śpiew jak i również za teksty i kompozycje, Krystian Zemanowicz gra na basie, Marcin  Matyszewski na klawiszach, oraz Paweł Łach na perkusji. Zespół ma na koncie wiele wyróżnień na festiwalach i przeglądach, min. Jest laureatem Eko Union Of Rock w Węgorzewie 2009. Obecnie TSD rozwija swoje umiejętności i stara się przekazywać swoja muzykę innym. Powiększające się grono fanów pozwala na dość intensywne koncertowanie w coraz to dalszych rejonach kraju! Miastem gdzie TSD tworzy własną historie jest Olsztyn. „ Gramy tańczymy i wspieramy się nawzajem!” transybansytańczyć!!!!!!!!!!!
Dyskografia:
2010 TRANSSEXDISCO - ULTRACHEMIA
2013 TRANSSEXDISCO - TRANSSEXDISCO

Aktualnie zespół pracuje nad trzecią płytą. Jakiś czas temu pojawił się singiel Wyspa, który wprowadza fanów zespołu w klimaty trzeciego krążka.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież