wtorek, 22 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy Zakończone Łysa Góra w Domu Literatury (zakończony)

Łysa Góra w Domu Literatury (zakończony)

lysagoraaW sobotę, 22 kwietnia o godz. 19 w Domu Literatury rozpocznie się impreza muzyczna z udziałem grup: Łysa Góra, Helroth i Runika. Wstęp wynosi 20 zł. Mamy dla Was 1 pojedyncze zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. l. W temacie maila wpiszecie "Łysa Góra", w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, również imię i nazwisko osoby towarzyszące, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w 20 kwietnia, o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin


konkurs zakończony


Łysa Góra - Warszawa / Piaseczno (Heavy Folk / Folk Metal / Folk) - Folkowa dusza zakorzeniona w słowiańskiej ziemi wyrastająca wśród energetyzujących aranżacji. Trudno ich jednoznacznie przypisać do jednego nurtu. Poruszają się między folkiem, rockiem i ciężkim głębokim metalowym brzmieniem. Większość tekstów czerpią zarówno z tradycji polskiej wsi, jak i z kultury naszych wschodnich sąsiadów.

NAJNOWSZY SINGIEL "Cepem Po Ryju" promujący nadchodząca płytę "Siadaj Nie Gadaj"
Helroth to Pagan / Folk Metalowy warszawski zespół założony w grudniu 2012. Na koncie mają wydaną w 2013 EP-kę "Wataha" oraz LP "I Pagan" (2016) promowaną klipem do utworu "Wiedźma"

Runika to warszawski zespół z charyzmatycznym damskim wokalem, grający inspirowane folkiem melodie w mocnej, metalowej oprawie. Na scenie łączy mistycyzm z energią czterech żywiołów, przenosząc słuchaczy do czasów epickich bitew, sutych biesiad przy kupalnym ogniu, tajemnic zaklętych w posągach i niezwykłych istot kryjących się w leśnych ostępach.Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież