wtorek, 17 października 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy Zakończone

Zakończone

Koncert Wiedeński w Teatrze DOM (zakończony)dziernika)

LODZW niedzielę, 15 października o godz. 17 w Teatrze DOM rozpocznie się Koncert Wiedeński. Bilety 85 zł - Kasa Teatru (ul. Piotrkowska 243), rezerwacje tel. 505 039 333, grupy: tel. 504 091 909, bilety online: www.ebilet.pl oraz w sieciach: Empik, Saturn, Księgarniach PWN, Sklepach Muzycznych Riff. Mamy dla Was 6 pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie.

Kari w Wytwórni (zakończony)

kariW sobotę, 14 października o godz. 20 w Wytwórni wystąpi Kari. Jako support pojawi się Linia Nocna. Bilety: 35 zł z Kartą / 40 zł bez Karty. W dniu koncertu: 40 zł z Kartą / 45 zł bez Karty. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

ENEMEF: Maraton Strachu (zakończony)

2017-10_maraton_strachu_406ENEMEF: Maraton Strachu to przerażający zestaw horrorów twórców Obecności i Annabelle, idealny na piątek 13-go! W repertuarze dwie części upiornej "Annabelle", "Obecność 2" oraz premierowy pokaz szokującego "Krucyfiksu"! W październikowy piątek 13-go miłośnicy mocnych wrażeń zgromadzą się w kinach, by zmierzyć się z historiami mrożącymi krew w żyłach i przekonać się jak ogromny może być STRACH!

Weekend w Las Vegas (zakończony)

lasvegasW piątek, 13 października o godz. 22 w Las Vegas rozpocznie się Swingowa Potańcówka, a dzień później odbędzie się Disco Fever. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Weekend w New Yorku (zakończony)

samokhinnyW piątek, 13 października o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Laid Back Quartet, a dzień później wystąpią Samokhin Band. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Szatan kazał tańczyć w Heliosie (zakończony)

Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakatW Kinie Helios Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach", która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna".

KURWS w Żarty Żartami (zakończony)

033kurwsW piątek, 6 października o godz. 20 w Żarty Żartami wystąpi formacja Kurws. Bilety kosztują 15 zł, Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Me And That Man w Wytwórni (zakończony)

meandthatmanW sobotę, 7 października o godz. 19 w Wytwórni wystąpi formacja Me And That Man. Jako support pojawią się Sasha Boole i Fertile Hump. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Hotlist Music Party w Las Vegas (zakończony)

hotlistW sobotę, 7 października o godz. 22 w New Yorku odbędzie się impreza Hotlist Music Party  Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się na to wydarzenie.

Strona 1 z 162