niedziela, 20 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy Aktualne Fisz Emade Tworzywo w Wytwórni (zakończony)

Fisz Emade Tworzywo w Wytwórni (zakończony)

fiszemadeW czwartek, 14 grudnia o godz. 20:30 w Wytwórni wystąpi Fisz Emade Tworzywo. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. l. W temacie maila wpiszecie "Fisz", w treści podajcie swoje imię i nazwisko, i imię i nazwisko osoby towarzyszącej, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy 12 grudnia, o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od januszd... i basienka1...

W ciągu ostatnich 15 lat bracia Waglewscy wydali 10 płyt utrzymanych w różnorodnej stylistyce. Stale eksperymentują, szukają nowych dróg, zawsze jednak ich albumy łączy jeden mianownik – wysoka jakość, genialne teksty, nieoczywista muzyka. Ostatnia płyta „Drony” już miesiąc po premierze pokryła się złotem, a pół roku później platyną. Piosenkowy, czasami wręcz popowy klimat łączy się na niej z historiami o życiu we współczesnym świecie, pełnym lęków, neuroz, samotności…

Fiszowi i Emade towarzyszą na scenie Mariusz Obijalski, który napisał piękne aranżacje smyczkowe, Marcin Pendowski - mistrz soczystych riffów basowych i Michał Sobolewski, który poraża ze sceny gitarowym hałasem.

W Wytwórni zobaczymy ich już 14 grudnia.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież