wtorek, 28 lutego 2017

Ostatnia aktualizacja:08:03:06 PM GMT

Lokalizacja: Konkursy Aktualne

Aktualne

Halokultura - marzec 2017 (konkurs do 28 lutego)

halo_A3_1_-1

"Halokultura" to łódzki projekt, który dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury, umożliwia wstęp na wydarzenia artystyczne w preferencyjnych cenach. Patronem akcji jest Plaster Łódzki.

Lavina w Iron Horse (konkurs do 2 marca)

lavinaW sobotę, 4 marca o godz. 21 w Iron Horse wystąpi formacja Lavina, czyli - Bilguun Ariunbaatar, Rafał Żukowski, Paweł Paszczyk, Mateusz Banasiuk. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

ENEMEF: Maraton X-Men (konkurs do 1 marca)

2017-03_noc_xmen_825ENEMEF: Maraton X-Men to cała noc w świecie legendarnych supermutantów! Oderwij się od codziennej rzeczywistości i przeżyj niesamowite przygody wraz z postaciami serii kultowych komiksów Marvel Comics! U boku słynnego, wojowniczego Wolverine'a poznasz fantastyczne historie, zobaczysz widowiskową akcję i zachwycisz się nietypowymi zdolnościami bohaterów, a do tego popłaczesz się ze śmiechu przy ich ciętych dialogach. Ta noc to doskonała zabawa, która przebije szarość zimowych dni niczym szpony z adamantium. Jednocześnie to wyjątkowa okazja, aby obejrzeć premierowo wyczekiwany film "Logan: Wolverine" wraz z dwoma innymi filmami serii!

Słońce, to słońce mnie oślepiło w Heliosie (konkurs do 1 marca)

Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakatW Kinie Helios Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach", która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna".

Cesar Millan w Atlas Arenie (konkurs do 1 marca)

960_fbPo dwóch dekadach tresowania psów i zmieniania życia ich opiekunów na całym świecie psi treser Cesar Millan przyjeżdża z bardzo ekscytującą i emocjonującą trasą Cesar Millan LIVE Once Upon a Dog Tour 2017 do Europy.