czwartek, 30 marca 2017

Ostatnia aktualizacja:02:36:04 PM GMT

Lokalizacja: Konkursy

happysad w Wytwórni (konkurs do 31 marca)

pg_happysad_13_0511W sobotę, 1 kwietnia o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert formacji happysad. Poza nimi na scenie pojawią się TEKNO i Hot Water. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Tini w Atlas Arenie (konkurs do 4 kwietnia)

tiniW piątek, 6 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi Martina “Tini” Stoessel. Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Halokultura - kwiecień 2017 (konkurs do 31 marca)

halokwiecien"Halokultura" to łódzki projekt, który dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury, umożliwia wstęp na wydarzenia artystyczne w preferencyjnych cenach. Patronem akcji jest Plaster Łódzki.

Disco Party w Las Vegas (konkurs do 30 marca)

lasvegasW sobotę, 1 kwietnia na II piętrze klubu New York - w Las Vegas odbędzie się Disco Party. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia - visy wstępu na imprezę.

Weekend w New Yorku (zaończony)

fabrykanci3W piątek, 31 marca o godz. 22w New Yorku wystąpią Fabrykanci, a dzień później formacja Hendrix Project. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia, dzięki którym będziecie mogli wybrać się na oba występy.

Artur Andrus w Wytwórni (zakończony)

DSC_3799aaW piątek, 31 marca o godz. 20 w Klubie Wytwórnia rozpocznie się występ Artura Andrusa. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie..

Wszystkie nieprzespane noce w Heliosie (zakończony)

Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakatW Kinie Helios Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach", która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna".

Voo Voo w Wytwórni (zaończony)

4voovoo30 marca o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert formacji Voo Voo. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

House i Disco Party w Las Vegas (zakończony)

lasvegasW piątek, 24 marca o godz. 22 na II piętrze klubu New Yorku - w Las Vegas odbędzie się impreza Friday House Party DJ Set, a dzień później czas na Disco Party. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia - visy wstępu na te wydarzenia.

Strona 1 z 148