sobota, 21 stycznia 2017

Ostatnia aktualizacja:08:40:01 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy

Diabeł, który... w Teatrze Studyjnym (konkurs do 26 stycznia)

DIABE_KTRY_FOT._ANITA_ANDRZEJCZAK_SZKOA_FILMOWA_W_ODZI_3W sobotę, 28 stycznia, ponownie na deskach Teatru Studyjnego zobaczymy sztukę Diabeł, który... Mam dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Imię w Teatrze Muzycznym (konkurs do 26 stycznia)

imie

31 stycznia o godz. 17:30 i 20:15 w Teatrze Muzycznym w Łodzi zobaczymy spektakl "Imię" w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza.

Tańcz więcej w Wytwórni (konkurs do 26 stycznia)

wiecej_fb_sztrajf_01new1TAŃCZ WIĘCEJ to projekt w ramach którego znani artyści wystąpią w nowej dj’skiej odsłonie. Pierwsza impreza odbędzie się 28 stycznia 2017 roku w klubie Wytwórnia w Łodzi. W trakcie wieczoru swój autorski dj'set zaprezentują Kuba Karaś z The Dumplings, Paulina Przybysz szerzej znana z zespołu Sistars oraz Piotr Rogucki niezmiennie wiązany z zespołem Coma.

Kazik i Kwartet ProForma w Wytwórni (zakończony)

IMG_6623W sobotę, 21 stycznia o godz. 20 w Wytwórni wystąpi Kazik i Kwartet ProForma. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Weekend w New Yorku (zakończony)

hendrixW piątek, 20 stycznia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Velocity, a dzień później Hendrix Project. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Krzysztof Zalewski w Wytwórni (zakończony)

ZESPOL_KRZYSZTOF_ZALEWSKI_3W piątek, 20 stycznia o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert Krzysztofa Zalewskiego. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Imprezy w Las Vegas (zakończony)

lasvegas20 stycznia na II piętrze klubu New York - w Las Vegas odbędzie się Rock Night, a dzień później Disco Party. Mamy dla Was 3 podwójne zaproszeń - vis wstępu na imprezy.

Czerwony Kapitan w Heliosie (zakończony)

Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakatW Kinie Helios Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach", która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna".

Weekend w New Yorku (zakończony)

thebootelsnyW piątek, 13 stycznia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Samokhin Band, a dzień później The Bootels. Mamy dla Was 2 podwójne visy, z którymi będziecie mogli pojawić się na obu koncertach.

Strona 1 z 141