piątek, 26 maja 2017

Ostatnia aktualizacja:09:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy

Body Worlds w Porcie Łódź (konkurs do 28 maja)

IMG_6530_kopiaOd 31 marca przez kolejne trzy miesiące w Porcie Łódź można oglądać legendarną ekspozycję - Body Worlds & The Cycle of Life. To oryginalna wystawa twórcy techniki plastynacji dr. Guntera von Hagens. Mamy dla Was niezwykłą gratkę - 4 pojedyncze zaproszenia na wystawę, do wykorzystania w dowolnym terminie.

Weekend w New Yorku (konkurs do 25 maja)

samokhinnyW piątek, 26 maja o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Velocity, a dzień później wystąpi Samokhin Band. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Vermis w Żarty Żartami (konkurs do 25 maja)

vermisW piątek, 26 maja o godz. 19 w Żarty Żartami wystąpi grupa Vermis. Poza nimi na scenie pojawią się Fireball i Andrzej Kowalsky Band. Mamy dla Was 2 pojedyncze zaproszenie na to wydarzenie.

Kino Kobiet w Kinie Helios (zakończony)

lodz_300x200_kino_kobietKino Kobiet to cykliczne spotkania dla Pań (przeważnie co trzy tygodnie). To czas, podczas którego Panie mogą się zabawić, oderwać od codzienności, zapomnieć o wszystkich odcieniach szarości. Specjalny seans filmowy, połączony ze spotkaniem niebanalnych ludzi, otwartą dyskusją o filmie, życiu i szczęściu. To pokazy mody i kosmetyków, uśmiechu, relaksu, czyli do zanurzenia się  w lepszej stronie życia.

Sztuka kochania w Heliosie (zakończony)

Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakatW Kinie Helios Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach", która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna".

Helios na scenie (zakończony)

1492167429Już 22 maja o godzinie 18:30 kolejna odsłona projektu Helios na scenie. Widzowie zobaczą spektakl Rosencrantz i Guildenstern nie żyją, w którym wystąpią m.in. Daniel Radcliffe i Joshua McGuire. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Siesta w drodze: JEHRO (zakończony)

jehroW niedzielę, 21 maja o godz. 19 w klubie Wytwórnia rozpocznie się Siesta w drodze: JEHRO. Mamy dla Was jedno zaproszenie na to wydarzenie.

Weekend w New Yorku (zakończony)

laidbackquartetW piątek, 19 maja o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Laid Back Quartet, a dzień później wystąpią Fabrykanci. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Las, 4 rano w Heliosie (zakończony)

Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakatW Kinie Helios Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach", która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna".

Strona 1 z 152