wtorek, 27 czerwca 2017

Ostatnia aktualizacja:10:59:16 AM GMT

Lokalizacja: Konkursy

Weekend w New Yorku (konkurs do 29 czerwca)

Bandaz2W piątek, 30 czerwca o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Blue Haze, a dzień później wystąpi Bandaż Elastyczny. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Jestem Mordercą w Kinie Helios (konkurs do 27 czerwca)

Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakatW Kinie Helios Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach", która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna".

Minialbum zespołu Oreada (konkurs do 30 czerwca)

oreada29 maja odbyła się premiera minialbumu formacji Oreada. Ich muzyka nazywana jest folkiem alternatywnym -„FolkOff”, gdyż warstwę tekstową inspirowaną kulturą ludową osadzają w oryginalnych i nowoczesnych aranżacjach. Patronem medialnym krążka jest Plaster Łódzki.

XIV Noc Żywych Bębnów (zakończony)

nocbebnowW piątek, 23 czerwca o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się XIV Noc Żywych Bębnów. Patronem medialnym imprezy jest Plaster Łódzki. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Weekend w New Yorku (zakończony)

samokhinnyW piątek, 23 czerwca o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Velocity, a dzień później wystąpi Samokhin Band. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Kino Kobiet w Heliosie (zakończony)

lodz_300x200_kino_kobietKino Kobiet to cykliczne spotkania dla Pań (przeważnie co trzy tygodnie). To czas, podczas którego Panie mogą się zabawić, oderwać od codzienności, zapomnieć o wszystkich odcieniach szarości. Specjalny seans filmowy, połączony ze spotkaniem niebanalnych ludzi, otwartą dyskusją o filmie, życiu i szczęściu. To pokazy mody i kosmetyków, uśmiechu, relaksu, czyli do zanurzenia się  w lepszej stronie życia.

Konwój w Kinie Helios (zakończony)

Kultura_Dostepna_w_kinach_-_plakatW Kinie Helios Sukcesja co tydzień w czwartek o godz. 18.00 wyświetlane są polskie filmy, w ramach ,,Kultury Dostępnej w kinach", która jest częścią ogólnopolskiego projektu pt. ,,Kultura Dostępna".

Łysa Góra - Siadaj, nie gadaj (zakończony)

lysagoraW kwietniu formacja Łysa Góra wystąpiła w Domu Literatury w Łodzi. Teraz mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć jedną płytę grupy pt. Siadaj, nie gadaj.

Weekend w Nowym Yorku (zakończony)

2faces2W piątek, 16 czerwca o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Angie and the boyz, a dzień później wystąpi 2Faces Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się obie te imprezy.

Strona 1 z 154