Niedziela, 20 maja 2018

Ostatnia aktualizacja:08:07:34 AM GMT

Lokalizacja: Wydarzenia Szczegóły - Oh, Hi Mark!* - Bajzel Filmowy

EMAIL Drukuj

Wydarzenia

Zdarzenie 

Tytuł:
Oh, Hi Mark!* - Bajzel Filmowy
Kiedy:
16.01.2018 - 16.01.2018 20.00
Gdzie:
Pop'n'Art - Łódź
Kategoria:
Film

Opis

Pop'n'Art zaprasza na wtorkowy Bajzel Filmowy. 16 stycznia będziemy mieli przyjemność zaprezentować jedyny w swoim rodzaju "THE ROOM". Jeden z najgorszych ale zarazem najbardziej uzależniających filmów w historii. O kulisach jego produkcji opowiada najnowszy film Jamesa Franco "The Disaster Artist", który w przyszłym miesiącu trafi na polskie ekrany. To dobra okazja żeby poznać / przypomnieć sobie dzieło Tommy'ego Wiseau.

Głównym bohaterem filmu jest bankier Johnny. Najważniejszą osobą w jego życiu jest Lisa. Johnny zrobi wszystko dla swojej księżniczki. Nie wie jednak, że Lisa znudzona ich związkiem, inicjuje romans z Markiem. Mark jest coś winien Lisie, jest najlepszym przyjacielem Johnny'ego i opowiada różne historie. Trójkąt miłosny dopełniają barwne, drugoplanowe postacie. Matka Lisy, która zdecydowanie ma raka, Denny, który traktuje Johnny'ego jak ojca i lubi patrzeć na niego w intymnych sytuacjach, kwiaciarka, pies, futbolówka... Anyway, How's Your Sex Life?

THE ROOM
scen., reż., prod. Tommy Wiseau
USA 2003

* Oh, Hi Mark! - wyrażenie używane przy powitaniu przyjaciela na dachu budynku, stosowane najczęściej po monologu na temat nie uderzenia swojej narzeczonej.

Miejsce

Miejsce:
Pop'n'Art
Ulica:
Plac Wolności 6
Miasto:
Łódź